O nás

Historie společnosti:

První společnost WS byla založena roku 1965 v Rakousku panem Wernerem Schleinzerem a dnes patří po skoro 40 letech úspěšného vývoje k předním společnostem v oblasti přímého prodeje v Evropě.
S centrálou, vlastní pobočkou a exkluzivními partnerskými firmami je zastoupena v 19-ti státech soustředěných na Střední a Východní Evropu. Mimoto jsou výrobky a know how exportovány do zemí na všech pěti kontinentech.

Popis činnosti

Rokem 2004 se stala společnost WS International a. s. největším provozovatelem teleshoppingu v České republice.

Denně nabízí a prodává prostřednictvím televizních spotů a show s možností přímé objednávky výrobky pro kuchyň, domácnost, auto či životní styl. Nabízený sortiment je výhradně složen z výrobků, které jsou exkluzivně vyrobeny pro společnost WS International a. s. nebo jsou na ně vlastněna exkluzivní prodejní práva na českém trhu.

O veškeré otázky a přání zákazníků se starají speciálně vyškolení pracovníci zákaznického centra a to jak před prodejem, tak i po něm.

Jako sběrné místo slouží také značkové prodejny v městech České republiky. Prodejny jsou vybaveny nejmodernějšími integrovanými informačními systémy, které ve spojení s přímým kontaktem se zákazníky zabezpečují individuální péči a přístup.

 WS International a. s. je největší přímý prodejce na veletrzích a v obchodních centrech, tím je jako jediná společnost aktivní ve všech oblastech přímého prodeje. K úspěchu a známosti společnosti WS International jistě také přispívá její stabilita a obchodní růst.

 

Divize společnosti:

Značkové prodejny
V našich značkových prodejnách naleznou zákazníci veškerý sortiment WS International a. s., včetně novinek z TV.
Teleshopping a Marketing
Denní i noční vysílání na předních českých i slovenských  televizních stanicích. Produktový marketing včetně internetového prodeje.
Výstavy a veletrhy
Prezentace produktů na výstavách a veletrzích v ČR
Operace
Finanční oddělení. Zákaznické centrum, vyřizující telefonické objednávky včetně zákaznické podpory. Zákaznický servis.

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti